Mezunlar Söyleşisi

Bu sene 12.’sini düzenlediğimiz etkinliğimizde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi mezunu ve farklı sektörde yer alan mühendislerimizin katılımı ile biz öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerinin giderilmesi ve mezunlarımızın tecrübelerinden faydalanmaları amaçladık. ESOGÜ öğrencilerinin mezun olduktan sonra çalışabileceği alanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını ve mezunlarımızla samimi bir ortamda birebir iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla kulübümüz tarafından her yıl Mezunlar Söyleşisi Etkinliği düzenlenmektedir.

Bu yıl okulumuzdan Makine Mühendisliği mezunlarından Ataç Gültekin, Murat Nargül; Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunları Ceren Kiriş ve Gamze Bayram; Bilgisayar Mühendisliğinden mezun Selin Köykıran; Endüstri Mühendisliği mezunlarımız Gülşah Doğu, Tuğçe Uçak; Kimya Mühendisliği mezunlarımız Elif Erylımaz ve Öykü Toyguş son olarak da Metalürji ve Malzeme Mühendisliğinden mezunumuz Oya Uğur bizlerle olarak tecrübe ve bilgi aktarımlarını gerçekleştirdiler.

Bu yıl moderatör olarak TBMM Meclis Tv Spikeri sayın Handan Musaoğlu etkinliğimizin söyleşi kısmında bizlere eşlik etti. Diğer yıllardan farklı olarak ilk kez etkinliğimizde sosyal konuk olarak Mangodoo kurucusu ve aynı zamanda elektrik elektronik mühendisi mezunu Emine Zerrin Şakır’ı ağırladık.

Pill Digital