Tanıtım-Tasarım Komitesi

   Tanıtım Komitesi, kulübün düzenlediği etkinliklerin ve eğitimlerin; özelliklerini, içeriğini, ortaya çıkma sürecini, duygusal bağlarla birlikte, hedef kitleye, onların bütün bunları sahiplenmesini ve benimsemesini sağlayacak şekilde tanıtımını yapar. Kulübün tanıtımı birbirinden farklı sosyal medya hesaplarından yapılmaktadır. Asıl hedeflenen kulübün tanıtımını yapmak olsa da bunun yanında e-dergi ile birçok kitleye ulaşarak bilgi paylaşımı yapar. Yapılan etkinliklerin tüm kampüse ve hatta tüm Türkiye’ye duyurulması amaçlanmaktadır.

   Tanıtım ve tasarım komitesinde, yaptırılması planlanan sweatshirt, tişört vb ürünlerin tasarımı yapılır. Etkinlik öncesi afiş, poster vb tasarımı yapar, etkinliğin sosyal medya aracılığıyla tanıtımını yaparak katılım sayısını artırmayı hedefler. Etkinlik sonrası fotoğrafları ve videoları düzenler ve sosyal medyada paylaşımını sağlar.

HEDEFLER VE AMAÇLAR;

Sosyal medya hesaplarını (instagram, youtube, facebook, twitter) geniş kitlelere ulaştırmak.

IEEE ESOGU çatısı altında toplanmış bütün komitelerin bilinirliğini artırmak, yapılan etkinlikler ve projeleri daha tanınır bir hale getirmek. ➢ IEEE ESOGU ve etkinliklerine katılım sayısını artırmak.

Üyelerin yapılacak etkinlikler ve eğitimlerle keyifli ve eğitici bir sene geçirmelerini sağlamak.

Pill Digital