Mezunlar Söyleşisi nedir?

Geçen yıl on birincisini düzenlediğimiz ve gelenekselleştirdiğimiz etkinliğimizde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi mezunu ve farklı sektörde yer alan mühendislerimizin katılımı ile biz öğrencilerin kafalarındaki soru işaretlerinin giderilmesi ve mezunlarımızın tecrübelerinden faydalanmaları amaçlanmaktadır. ESOGÜ öğrencilerinin mezun olduktan sonra çalışabileceği alanlar hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını ve mezunlarımızla birebir iletişim kurmalarını sağlamak amacıyla kulübümüz tarafından Mezunlar Söyleşisi Etkinliği düzenlenmektedir.

 

Bu sene ki Mezunlar Söyleşisi Etkinliğimizde:

   Okulumuzdan Makine Mühendisliği mezunlarından Ataç Gültekin, Murat Nargül; Elektrik Elektronik Mühendisliği mezunları Ceren Kiriş ve Gamze Bayram; Bilgisayar Mühendisliğinden mezun Selin Köykıran; Endüstri Mühendisliği mezunlarımız Gülşah Doğu, Tuğçe Uçak; Kimya Mühendisliği mezunlarımız Elif Erylımaz ve Öykü Toyguş son olarak da Metalürji ve Malzeme Mühendisliğinden mezunumuz Oya Uğur bizlerle olarak tecrübe ve bilgi aktarımlarını gerçekleştirdiler.

   Bu yıl moderatör olarak TBMM Meclis Tv Spikeri sayın Handan Musaoğlu etkinliğimizin söyleşi kısmında bizlere eşlik etti. Diğer yıllardan farklı olarak ilk kez etkinliğimizde sosyal konuk olarak Mangodoo kurucusu ve aynı zamanda elektrik elektronik mühendisi mezunu Emine Zerrin Şakır’ı ağırladık.

 

 

Pill Digital